Zahrada: Prostřední byty mají, z dispozičních důvodů, menší výměry zahrad než mají krajní byty. Přestože někdo dává přednost menší zahradě (kvůli údržbě), je tato skutečnost prostředním bytům kompenzován většími plochami jednotlivých místností, navíc komorou v přízemí, větší rohovou kuch. linkou, navíc samostatnou místností šatny v 1.P a navíc ještě samostatnou garáží.
Jednotlivé zahrady jsou odděleny od sebe drátěným plotem výšky 120 cm (s bezúdržbovou plast. povrch. úpravou).
Na původní úroveň parcel bylo navezeno přes 10 cm ornice a vyseto travní semeno. Současná kvalita trávníku je závislá na její údržbě stávajícími nájemníky.
V jednotlivých zahradách je vysazena drobná okrasná zeleň.
Všechny byty mají na zahradě zpevněnou terasu z beton. dlažby 50/50 cm a tzv. okapový chodníček kolem domu. Krajní byty mají nad touto plochou dřevěnou pergolu (tlakově impregnované dřevo). Každý byt má na zahradě boudu na zahradní nářadí či nábytek z cetris. desek na dřev. rámu velikosti 200 x 80 cm, výšky cca 200 cm se dvěma vchod. dveřmi na visací zámek.

Termín převodu: Kupní smlouva může být podepsána kdykoliv, do Katastru nemovitostí bude vložena až po uhrazení celé kupní ceny. Do té doby může kupující jednotku užívat.

Odstavec: text

1. stránka     2. stránka     3. stránka     4. stránka     5. stránka