Rozdělení objektu na jednotky: Rozdělení každého domu na jednotlivé bytové jednotky je provedeno tzv. prohlášením vlastníka. Toto prohlášení je vloženo do Katastru nemovitostí. Prohlášení slouží pro vymezení konkrétních bytových jednotek s právem užívání konkrétních částí zahrady a parkovacích stání. Ve společném vlastnictví/užívání bude jen vnitřní chodba. Vzhledem k tomu, že dům bude mít maximálně 3 vlastníky (spoluvlastnické podíly majitelů jednotlivých bytů, např. manželů, se nepočítají), není nutné zakládat žádnou právnickou osobu (družstvo nebo společenství vlastníků s povinností vést např. podvojné účetnictví). Každý byt bude mít svou nádobu na odvoz komunálního, případně i bio odpadu (tráva a pod.).

Kupní cena: Kupní cenu je možné platit částečně v hotovosti, bezhotovostně, najednou, v rozložených splátkách, hypotékou i kombinací. Záleží jen na finančních možnostech kupujícího.
Výsledné ceny jsou uvedeny v tabulce kapitoly "CENY"

Kuchyňská linka: Prostřední byty (A2, B2) mají kuch. linku do L (rohovou), krajní byty pak rovnou. Byt A2 má navíc kuchyňský ostrůvek. Lednice není součástí linky a bude stát vedle jako samostatná. Kompletní kuchyňská linka vč. spotřebičů (digestoř, varná deska, trouba) a zařizovacích předmětů (dřez, baterie) je IKEA. Varná deska je 4-plotýnková plynová, trouba je elektrická, digestoř má odvětrání do venkovního prostoru (krajní byty) nebo s cirkulací přes filtr (vnitřní byty). Ve dřezu je zabudován nerez. dávkovač mycího přípravku. Všechny zásuvky a dvířka v kuch. lince mají instalovány tlumiče. Dále linky obsahují místo a přípravu pro vestavěnou MW troubu a vestav. myčku nádobí.

Vestavěné skříně: Vestavěné skříně v přízemí (jedna 4-dílná skříň s nástavcem v předsíni) a v patře (pouze v krajních bytech): dvě 2-dílný skříně a dvě policové skříně v ložnicích) byly vyrobeny truhlářsky na míru (světle šedé lamino, struktura PUR, odolné plast. hrany).

Ostatní vybavení: Ve všech oknech/balkon. dveřích jsou instalovány garnýže (2-kolejnicové) vč. záclon (IKEA) + volní jezdci v 2. kolejnici pro závěsy (závěsy nejsou součástí bytu)
V předsíni, u kuch. linky, na WC a v koupelně jsou instalovány nerez. háčky na ručníky/utěrky.
Na WC a v koupelně je zabudováno do obkladů zrcadlo (tl. 4 mm, brouš. hrany).
Namísto mezidveřních prahů jsou osazeny hliník. přechodové lišty.
Ve všech místnostech jsou osvětlovací tělesa (IKEA).
Každý byt má na venkovní fasádě svou samostatnou poštovní schránku.

1. stránka     2. stránka     3. stránka     4. stránka      5. stránka